Fiat Bravo 1.9 diesel -99

Shitet nga: nozi 10 Jan 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Durrës
fiat bravo sportive me kseno kamiao manuale brenda dhe jasht e modifikuar xhama elektrik kondicioner disqe aluminu per me shume info na kontakto ne nr tf 695775469 me cregjistrim shitet per arsye mos perdorimi eshte makine e dyte ose e ndrroj me nje motor 600 kubiksh TRIUMPH Honda Yamaha. me letra te rregullta cmimi 1500 euro me letra te paguara qe nga dita e shitjes e per nje vit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim