Fiat Bravo 1.6 Benzine-Gaz

Shitet nga: astrit 03 Dhj 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Durrës
Shes makine Fiat bravo 1.6 benzine-gaz 1997 ne gjendje teknike shume te mire,
shume ekonomike dhe me letra deri ne korrik 2015. Cmimi i diskutueshem

Cel. : 0695899303 0686896117
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim