Fat Punto 1.9 diesel -04

Shitet nga: rimi 28 Maj 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Durrës
shitet fiat punto 2004 ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike..me motorr 1.9 jtd me nafte ,me kondicioner me letra te rregullta per 1 vit..makina eshte perdorur ne itali deri para 1 muaji
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim