FORD GALAXY 1.9 DIESEL -01

Shitet nga: Igli 28 Maj 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Durrës
FORD GALAXY 1.9
- VITI PRODHIMIT 2001
- LENDE DJEGESE NAFTE
- 6 MARSHE, MANUAL
- 2 CELESA, ME PULT
- DISQE ORGJINALE
- 7-SEDILE ME LEKUR
- KILOMETRA ORGJINALE
- DOPIO CLIMA
- FULL OPTION
- MARKA ORGINALE E GALAXIT GHIA
- DOGANE E PRERE
- NE GJENDJE SHUM TE MIRE MEKANIKE DHE FUNKSIONALE
CMIMI 3800 EURO I DISKUTUESHEM
TEL +355 69 3333 720
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim