FORD FOKUS U SHIT FLM MERR JEP.AL

Shitet nga: AUTO FLORI 02 Nën 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 350 EUR

Komuna: Durrës
FORD fFOKUS 1.8 NAFTE TDDI
-VITI I PRODHIMIT 2002
-156MIJE KM ME ORIGJINALE(me liber servisi)
- Kambio MANUALE
- Ngjyrë GRI metalizato,
-KONDICIONER,
-)KASETOFON ORIGJINAL I FORDIT,
- 4 xhama elektrike ( para dhe mbrapa elektrikë),
-PASQYRA ELEKTRIKE & ME NGROHJE & ANTI VERBUESE
-Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa, ,
-Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi
-6 x Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes)
-Timon hidraulik & TIMONI MUND TE ULET E NGREHET SIPAS DESHIRES PERSONIT
-SENSORE SHIU & DRITE
-2 Çelësa , Mbyllje qëndrore + Çelësa me Chip,
-Sediljet e pasme të palosshme dhe te LEVIZSHME PARA-MBRAPA
-Gome rezerve+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),
-E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë,
-Goma të sapovendosura(90%)
- Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar
- E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA
Ne çmim përfshihet : Dogane, TVSH,
-------- CMIMI I DISKUTUESHEM-------------
0682046441
0695223320
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim