FORD FOKUS 2002 1.8 TDI -02

Shitet nga: toni 31 Krr 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shes FORD FOKUS fund 2001 1.8 TDDI

Fordi eshte ne gjendje motorike dhe gjenerike super te mir nuk do asnje investim me te voglin

-KONDICIONER
-XHAMAT ELEKTRONIK
-DRITAT XENON- BI XENON 55W 6000K ME MBUSHJE
-DRITAT NGA PARA TE NGJYROSURA EKSTRA TE ZINJE NGA BRENDA ME LLAK KRISTAL
-DRITAT MBRAPA TREGUSIT JANE TE NGJYROSURA EKSTRA TE ZINJE NE 20 %
-TREGUES TE DREJTIMIT NE TE DY PASQYRAT
-DRITAT ME ULJE DHE NGRITJE NGA BRENDA
-DRITA MJEGULLE ORIGJINAL FORD
-DISQE 15 INQ TE NGJYROSURA ME MODEL TE RI NGJYRE MIU DHE LLAK KRISTAL
-GOMA 80 %
-HAPJE DHE MBULLJE ME PULT PO ASHTU EDHE BAGAZHIN ME PULT
-ULJE DHE NGRITJE E TIMONIT
-TIMON SERVO
-AIR BAG NE KROSKOT DHE NE SEDILE
MAKINA ESHTE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA SHQIPTARE TE PRERA DERI ME 31 JANAR 2015
SERVISIMI JA KAM BERE ME VAJ 5/ 40 ADINOL FILTRAT TE GJITHA FEROTAT RRYPIN DHEMBEZOR ME NJE FJALE ESHTE TIP TOP
-MAKINA ESHTE SHUM E PASTER NGA BRENDA DHE NGA JASHT NUK KA ASNJE GERVISHJE DHE KA NGJYREN METALIKE PERLE ME LLAK KRISTAL

KONSUMI: QYTET 7,.1 L KOMBINIM 6,.2 L AUTOSTRADE 5,. 2 L

-MAKINA ESHTE E PUNUAR EKSTRA I PUNOJNE TE GJITHA GJERAT ESHTE E MIRMBAJTUR SHUM

-ARSYEJA E SHITJES DUHET TA TARGOJ NJE MAKIN TJETER
MAKINA GJENDET NE KOSOVE PER QDO LLOJ PROVE APO INFORMATE KONTAKTONI NE TEL APO IMEL ADRESE KAM EDHE SHUM FOTO TE TJERA PER TE INERESUARIT MUND TE JA U DERGOJ NE IMEL ADRES
-GARANTOJ NE DOKUMENTA DHE KILOMETRA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim