FORD FIESTA 1.4 NAFT -03

Shitet nga: niku 07 Krr 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Durrës
SHES FORD FIESTA 1.4 NAFT TDCI ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE NGA ANA MEKANIKE,MOTORIKE,XHENERIKE DHE ESTETIKE

ABS,SRS
4 AIR BAG
3 CELSA+PULT
RADIO CD FORDIT
GOMA 80%
XHAMA ELEKTRIK
KONSUMI 4.5 LIT-100KM
KONDICIONER
TAPICERI SH.E MIRMBAJTUR
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim