FORD FIESTA -03

Shitet nga: artur 06 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
MAKINA ESH NE GJENDJE PERFEKTE E PERDORUR ME KUJDES DHE VETEM FUNDJAVAVE CDO SHERBIM I BER NE KOHEN E DUHUR DHE ME PJES ORIGJINALE TE MARA TEK FORD ALBANIA ESHT EKONOMIK KOMOD ESHT PERDORUR NGA 2 PERSONA QE PREJ VITIT TE PRODHIMIT KILOMETRAT I KA TE VETAT DHE KTE E VERTETON DHE GJENDJA E MJETIT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim