FLM MERRJEP U SHIT W, Sharan diesel -01 1.9 TDI ..

Shitet nga: ww sharon 08 Pri 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shitet Volkswagen Sharan prodhim i vitit 2001

Clima me dy zona,,,6 marshe, DI me te kuqe 4 xhama me buton.. mbyllje me pult antifurt.. disqe alumini shum ekonomik dhe i paster vaj filtra te sapo ndruar DISQE ALUMINI GOMAT 70 %
sediljet me ngrofje 6=1 xhama te zi origjinal te fabries dhe ne leje
Cmimi i arsyetueshem , ,. theksoj e perdorur vetem per perdorim vetiak.... ju lutm vetem te interesuarit ....them se do ket cmimin me te mir te mundeshem,...per arsye.......3300 EU E PA DISKUTUSHME
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim