FIAT PUNTO 1.2 BENZIN -01

Shitet nga: Kristi 12 Krr 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Durrës
SHITET FIAT PUNTO 1.2 BENZINE ME KAMBIO AUTOMATIKE
VITI I PRODHIMIT 2001
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE SI MOTORRIKE ASHTU DHE XHENERIKE
MAKINA SHITET 2400 EURO CMIMI I DISKUTUESHEM
155 MIJE KILOMETRA TE RREGULLTA MUND TA KONTROLLONI KU NE CDO VEND
MAKINES I JANE NDRRUAR FILTRAT DHE VAJI PERPARA 2 JAVESH
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim