FIAT 127 900/C- MAKINE EPOKE viti 68 targa AA :..

Shitet nga: M.a.B. 08 Krr 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Durrës
FIAT 127

- me mershine
- me dogane
- ne gjendje te perkryer
- ME GARANCI
- targa AA...ED
- me siguracion dhe taksa te paguara deri ne gusht 2013

telefono ne 0683670118
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim