Dahiatsu Sirion benzin -02

Shitet nga: Flori 13 Pri 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
dahiatsu sirion viti 2002 benzine 1.0 me dogane disqe alumini e sapo ardhur nga germania ne gjendje shum te mire motorrile dhe gjenerike shum elonomike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim