Daewoo Matiz benzin -02

Shitet nga: xhevat 05 Dhj 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daewoo
Modeli: Matiz
Makina e vogel ekonomike vetem 2200 euro e ardhur nga italia 0.8 kubikshe benzin cities 2002 makin shum e mir 4 dyer dhe bagazhi ka vend nuk ka nevoj per azgje me letra me te gjitha
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim