Citroen Xsara 1.9 diesel -00

Shitet nga: Ergit 10 Sht 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 500 EUR

Komuna: Durrës
Shes Citroen Xsara Picaso. Makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike. ka 6 muaj qe ka hyr ne shqipri. motorri 1.9 nafte shum ekonomike. nje makin teper familjare .. Sendile lekure xhama elektrik sistem audio ne timon. Kilometra Orgjinale(219Mije).Letra te paguara deri ne tetor 2015. e shes per arsye emigrimi. Mos ngurroni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim