Citroen saxo 1.4 diesel (u shit flm merjep.al)

Shitet nga: citroen saxo 25 Nën 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: SAXO
shes citroen saxo viti 2002 , 5 porta airbag , me letra e siguracion deri ne qershor 2016 ,124,500 km ,5 marsha ,ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike goma te reja timon hidraulik , targa te reja ,cmimi 1200 euro pak i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim