Citroen c5 dizel -05

Shitet nga: ardit 23 Nën 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Sic lexohet ne emrin e njoftimit makine me 33000 km.origjinale praktikisht e re makina esht prodhim i vitit 2005.x momentin esht ne itali dhe vjem mbas 10 ditesh.beni oferten tuaj ne whatsapp.nuk i kam ven akoma nje cmim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim