Citroen c5 1.6 dizel -08

Shitet nga: bledi 15 Nën 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
citroen c5 1.6 naft sensore parkimi para dhe mbrapa ne gjendje shum te mire pak gervishtje te lehta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim