Citroen C5 dizel -01

Shitet nga: Auto soni 16 Dhj 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Shitet citroen c5 me targa AA letra te paguara per nje vit ne gjendje prefekte motorrike dhe xhemerike kamje automat me navi sistem ulje ngritje idraulike me fener kseno origjinal me cemim te arsyshem 2000€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim