CITROEN C2 AUTOMATIK -04

Shitet nga: MARENGELC. DALIPI. P.F. 06 Dhj 07:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 990 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C2
SHES NJE AUTOVETURE CITROEN C 2 ME BENZIN ME DOGANE TE PAGUAR ME NGJYRE GRI METALIKE ME KLIMA DIXHITALE ME MBYLLJE QENTRORE ME 6 AIRBAG ME DISQE ALUMINI ME 93480 KM NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE ME GARANCI PER CDO LLOJ KONTROLLI ........... JU FALEMINDERIT.........
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim