Chrysler pt cruiser 2.2 cdi -02

Shitet nga: pt cruiser 18 Dhj 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 950 EUR

Komuna: Durrës
makina ka motorr c class mercedesi 2.2 cdi, eshte ne gjendhje perfekte, me te gjitha sherbime e kryera. ka 3 muaj qe ka ardhur nga zvicra, te pagura taksa dhe siguracion deri ne gusht 2015. pilot automatik,kondicioner,pasqyra elektrike, disqe alumini, goma te reja fener xenon, eshte e gateshme per cdo lloj prove. shum e paster nga brenda dhe jashte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim