Chevrolet Captiva benzin + Gass -09

Shitet nga: neri 19 Jan 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Durrës
XHIP CHEVROLET CAPTIVA VITIT I PRODHIMIT KORRIK 2009 240cc 170hp
CRUISE CONTROL, ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes), A/C , AIRBAG 8 , TIMON HIDRAULIK, DISQE ALUMIN 17 DRITARE ELEKTRIKE, PASQYRA ELEKTRIKE, FENER MJERGULL, LLAMBA XENON, XHAMA TE ERRETA, SYSTEM ALARMI, CELS AUTOMATIK, IMMOBILIZER Lende djegese BENZIN - GAZ me 2 depozita gazi 120 LITRA per 1100 Km. Systemi gazit eshte Italian (ROMANO SYSTEM) SISTEMI I GAZIT U ISTALUA NE ITALI I REGGISTRUA NE DOKUMENTACION DHE ESHTE BRENDA PARAMETRAVE EVROPIANE. -GJENDJA Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, KA 118.000 Km me servis te pergjithshem ne 116.000 Km -CD ROM- RADIO FM/AM -FENERE ME BI-XENON ORIGJINAL & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT -SENSORE PARKIMI MPRAPA -ARMREST (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa -2 MARMITA te integruara ne mbrapakolp ---------------
Perdorur nga 1 Pronar ...
CMIMI I DISKUTUESHEM-----------
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim