Chevrolet Aveo benzin -06

Shitet nga: Indrit Beu 31 Tet 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Durrës
Shes Chevrolet Aveo viti prodhimit 2006. Kambio manuale me 5 marshe. sherbimet e bera te gjitha. Dogana e paguar me letra te paguara deri ne maj 2015. Ne gjendje shum te mire xhenerike dhe elektronike. Motorii 1.2 benzin shum ekonomike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim