CITROEN C4 BENZIN -09

Shitet nga: zhani 06 Nën 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Durrës
CITROEN C4 ME DOGAN DHE ME TARGA SHQIPTARE. MAKINA ESHT E BLER NE KONCESIONAR ME (0 KM) MOTORR 1.4BENZIN TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA SE FUNDMI.MAKINA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE .VETEM SHITET CMIMI 5300 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim