C220 cdi Sport Edition- 05

Shitet nga: klevis 06 Tet 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 950 EUR

Komuna: Durrës
shitet mercedes benz 220 cdi avantgarde viti 2005 140,000 mij milje i ardhur nga anglia ,,, me dogane shqiptare dhe dokumenta te rregullta deri ne gusht 2015 ,,,, makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e kryera dhe mjaft ekonomike cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim