Bmw x5 -03

Shitet nga: Adi 18 Dhj 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shitet BMW X5 ne gjendje shum te mir me xhama te zi origjinal t shenuar dhe ne lejen e qarkullimit jeper dhe mundesi nderrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim