Bmw 320d -03

Shitet nga: Bmw 31 Tet 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 600 EUR

Komuna: Durrës
Bmw 320d. Motor 2.0 nafte. 6 marsha. Look-M. Aset sportiv. E shpejte dhe stabel ne rruge. Sedilje sportive. Carbon edition. Disqe 17 M.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim