Bmw 320d -02

Shitet nga: xxxx 03 Dhj 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Durrës
Shitet bmw 320 diesel e vitit 2002 me taksa te paguara.makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike e dhe xhenerike. Makines se fundmi jan bere te gjitha sherbimet.si vaj filtra gomina ferrota tamburo frenash. Makina ka te montuar motorr te seris 3 te vitit 2007 me 190.000km. Sherbimet i ka te kryera rregullisht tek AG.MOTORS .e gatshme per cdo kontroll tuajin. Percme teper info kontaktoni. Arsyeja e shitjes per kalim ne tip me te ri.cmimi pak i diskutueshem ne krahasim me gjendjen super te makines
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim