Bmw 320d -03

Shitet nga: Bashkim 09 Gsh 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR   5 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet BMW 320d , ne gjendje shume te mire , sherbime te sapo bera , dokumenta te rregullta si dhe siguracion nderkombetar . E gatshme per cdo lloj kontrolli..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim