Bmw 320 nafte -03

Shitet nga: Bmw320 15 Tet 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Komuna: Durrës
Shitet Bmw 320 nafte. 150 kuaj. E shpejte dhe stabel ne rruge. Goma 17 disqe M dhe goma michelin premium. Look -M nga jashte dhe brenda.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim