Bmw 320 diesel -03

Shitet nga: Bmw 29 Tet 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 600 EUR

Komuna: Durrës
Bmw 320d. Motor 2.0 nafte. 6 marsha. Look-M. Aset sportiv. E shpejte dhe stabel ne rruge. Sedilje sportive. Carbon edition. Disqe 17 M. Per info ose foto te tjera ne whats app.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim