BMW Z3 BENZIN -99

Shitet nga: Zoni 11 Nën 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike gjithashtu dhe nga xheneriket te cilat sherbimet i jane kryer tek BMW e sapo ardhur nga Italia goma 80% tapiceria shume e paster ...Makina eshte me kondicioner e ka shume opsione te tjera sic e shikoni ne foto...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim