BMW Z1 diesel -06

Shitet nga: artur 11 Krr 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Durrës
shes bmw seria 1 motorr 2000-sh kambio manuale e vitit 2006 super sport 4x4 biturbo dhe amortizim stabel me klima radio cd usb dhe nje vufer teper e shpejt makina eshte ne gjendje perfekte nga cdo ane dhe gati per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim