BMW X5 3.0 diesel -04 U Shit!!! Faleminderit ..

Shitet nga: saimir 29 Maj 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Durrës
BMW X5 Viti i prodhimit 2.004 Restyling Sport. Ngjyre Gri metalixato. Karburanti Nafte. Motori 3.0 Turbo Diesel (218 kf). Km 184.000 (Origjinale). Drita Ksenon, Shkalle (Pedana), Sensor parkingu (perpara dhe mbrapa), Cruise Control, Klimatixator Bizona, 6 CD Charger, Sistem Navigacioni ekran 16,4x9 (BMW Navigation), Sedilje Elektrike, Lekure e zeze, Komanda ne timon, Timon me 3 raca (BMW), Dopio Baxhak, Xhama te Erret mbrapa origjinal (BMW), Kambio Automatike, Gjysemautomatike, Automatike Sport, Mbyllje qendrore me telekomande (BMW), Mbyllje pasqyrash me komande, Sensor shiu, Sensor gomash, Jastek ajri mbrapa me sensor, Goma pothuajse te reja, 2 Goma dhurate (te parat), Xhama Chiaro rezerve per tere pjesen mbrapa perfshire edhe Xhamin e pasem, nje fener rezerve i krahut te djathte perpara.
Makina ndodhet ne Durres, me targa Shqipetare "AA...JJ dhe dokumenta Shqipetare deri me Dt 15/07/2.015.
8.500 euro, Cmimi eshte i diskutueshem por pasi te shikohet automjeti. Mjeti shitet par arsye mosperdorimi. Mund te shikohet edhe nderrimi me nje Mjet me te vogel.
Automjeti eshte ne gjendje te perkryer motorrike dhe gati per cdo prove te mundshme!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim