BMW X5

Shitet nga: Geni 29 Nën 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Durrës
Shes BMW X5 model viti 2003 me motorr nafte 3.0d shum e mirembajtur me 110.000 km origjinale makina ka 1 muaj qe ka hyre ne Shqiperi me dokumnenta te rregullta eshte me sedilje meshine te zeze, komanda ne timon , navigator me ekran te madh, sensor shiu, kompjuter bordi, tetuc xhami ne tavan, disqe 20 goma te reja makina eshte shum e paster si tapiceri dhe si llamarine, me sensor parkimi para dhe mrapa .....

makina eshte identike si ne foto.... shikoni dhe disqet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim