BMW X5 -03

Shitet nga: dashamir 24 Sht 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Durrës
BMW X5 FULL OPTIONAL NE GJENDJE TE PERKRYER ME TAVAN XHAMI ME SENDILJE LEKURE ME LEVIZJE SENDILES DHE TIMONI ME TELEVIZOR ME SHKALLE ME SENSOR PARA MBRAPA ME XHAMA TE ZI ORIGJINA DRITA KSENON ME GJDO GJE QE JU IMAGJINONI NJE X5 DRITA TE DERA ME STEME BMW UNE E SHES PER ARSYE TE NGJYRES DHE MUND TA NDRROJ ME NJE X5 2008 DHE MUND TI SHTOJ EDHE LEKE PER ME SHUME INFORMACION KONTAKTONI NE CEL.0686333335 DHE NE CEL.0686140040 cmimi 10500 euro i padiskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim