BMW 730d -99

Shitet nga: Endri T 16 Dhj 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina eshte ne gjendje shune te mire dhe me te gjitha sherbimet e bera. Nderrohet me X5 te vitit 2003-2005 + diference nga ana ime.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim