BMW 530 diesel -05

Shitet nga: Bmw 11 Nën 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 999 EUR

Komuna: Durrës
makina eshte ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike gjithashtu esht shum e paster ne si nga brenda dhe nga jashte! Makina ka perde origjinale brenda ne kasat e dyerve, etj etj..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim