BMW 525 dizel -00

Shitet nga: kujtim 05 Sht 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
Eshte ne gjendje shume te mire si brenda dhe jashte nuk eshte pire cigare brenda ne makine ,cdo gje eshte origjinale .Klima ,sensor parkimi ,pilot automatik dopio xena ,harxhon 8 litra per 100km me prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim