BMW 330 cd pack sport -06

Shitet nga: BMW 330 17 Qer 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shes Bmw 330 Sport cupe

Makina esht me t gjitha OPSIONET SUPER Full esht e perdorur vetem nga 1 pronar . Prodhuar ne fund te 2006
esht mar me 0.0 km dhe sot esht me 64mi klm Te gjitha Serviset te kryra te BMW
me Liber te rregullt Servisi qe nga dita qe esht ble.. Shérbimet e Fundit te BMW jané ndrrimi i vjité dhe té gjitha filtraté discet e frenave pérparé janté reja dhe ( 4 ) ferrotat té reja dhe te ( 4 ) Gomaté e reja dhe kilometrazhi i certifikuar ...

Esht ne Gjendje te perkryer dhe ndodhet ne Franc

Makina vjen ne shqiperi nqs bie dakort me Bleres SERIOZ !!!!

Cel > 0695524932

Vetem per Bleres Serioz !!!!!!

Flm per mirkuptimin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim