BMW 325 M coupe -04

Shitet nga: Bmw 10 Mar 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina esht perfekte me te gjitha opsionet e mundshme:

- ASET SPORT M,
- LOOK M NGA FABRIKA
- SISTEM KONTROLLI DSC
- XHAMI PARA M ME REFLEKS
- XENON,
- STOPA SINJALE LED,
- DISQE M 18',
- NAVI,
- SEDILE ELEKT ME MEMORIE
- SEDILE ME NGROHJE
- SEDILE M
-TIMON M ME KOMANDA
- PASQYRA ELEKTRIKE ME SENSOR R
- XHAMA ELEKTIKE PARA MBRAPA
- MARMITE AC SHNITZER ORIGJINALE E OMOLOGUAR ME LIBER

Makina esht perdorur vetem nga 1 dor e blere gati me 0 km ne gjermani. Esht mbajtur si makin e dyte ka bere sh pak km. Sapo i esht montuar dhe impiant gazi sekuencial 1300€ me 2 vjet garanci. Teper ekonomike me gaz me 1 full 3000 lek bon 500 km.Jan bere me shum se 1000 € sherbime duke filluar me vaj filtra deri te amortizator bobina kandele etj.. Makina ska nevoj per reklam ka cdo gje origjinale nga fabrika ai qe i njeh di ta vlersoje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim