BMW 320d -03

Shitet nga: Bmw 21 Tet 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Komuna: Durrës
Bmw 320 me nafte. Viti 2003. Look M. Aset sportiv. 6 marsha. E shpejte dhe stabel. Goma 80 %
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim