BMW 320D -07

Shitet nga: xhulio 17 Nën 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer,si nga ana motorrike gjithashtu xhenerike.
Nuk ka asnje gervishtje dhe tapicerin e ka te paster.
Me dokumenta te rregullta deri ne Mars 2015.
GATI PER CDO LLOJ PROVE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim