BMW 318 kabriolet -02

Shitet nga: besmir halili 16 Pri 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
shitet bmw kabriolet e 2002 ne gjendje te shkelqyer . shitet per arsye personale.e sapo lyer dhe jan bere te gjitha sherbimet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim