BMW 316i Compakt Edhe Nderrohet

Shitet nga: Eno 19 Jan 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
BMW 316i Compakt Benzine ... Viti 1994 Ka dale ne qerkullim ne 1999 Ne gjendje shume te mire Xhenerike dhe Motorrike ...Motorrin e ka me zinxhir ..Goma te reja disqe origjinale ....173.000 Kilometra Pak muaj e perdorur ne shqiperi Me te gjitha sherbimet e Bera cdo gje funksionale ..... Blere ne Zvicer nga nje pronar i vetem ..... Makine ekonomike .... Mund ta nderroj me makine me 5 dyer Mercedes Benz . Audi.. BMW ... E gatshme per cdo prove ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim