Autovetur Golf 4 1.9D -00

Shitet nga: Mehmet 27 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Durrës
Autovetura eshte prodhim i vitit 2000 nafte ne gjendje shum te mire. Sapo ka kryer kolaudimin dhe paguar siguracioni . Eshte ne ngjyre te zeze dhe e mirmbajtur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim