Auto Elite Opel Astra 1.9 dizel -02

Shitet nga: auto elite 09 Tet 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Durrës
Sapo ardhur
Targata me dt 25.09,2014
Vaj dhe filtra te nderruar
Ferrota te reja
Taksa 1 vit
Gomina te bera
Konsumi 6 litra me prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim