Auto Elite Mercedes c 220 -03 avantgarde

Shitet nga: auto elite 24 Qer 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Sapo ardhurPërshkrim i sendit:
C 200Shitet Mercedes Benz c-class 220 cdi.
Mercedes Benz c-class.
Vitprodhim I 2004.
Motorr 200 cdi diesel.
4 porta.

Xhama elektrik.
Komanda ne timom.
Kompiuter bordi.
Kondicioner.
Airbag.
Sedilje me komanda.
Cd player.
Sensor drite.
Srs.
Abs.
Esp.
Antifurt.
2 celsa me cip.
Pasqyra me sinjale dhe me palosje.
Vaj e filtra te sapo nderruara.
Goma te reja.
Tapiceri dhe llamarine ne gjendje perfekte.
E gatshme per cfardolloj kontrrolli..
cmimi eshte pak i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim