Auto Elite Mercedes c 200 gjermanie

Shitet nga: auto elite 16 Nën 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
C 200Shitet Mercedes Benz c-class 200 cdi
Mercedes Benz c-class.
Vitprodhim I 2002
Modeli classic.
Motorr 200 cdi diesel.
4 porta.
Kambio manuale
Xhama elektrik.
Komanda ne timom.
Kompiuter bordi.
Kondicioner.
Airbag.
Sedilje me komanda.
Cd player.
Sensor drite.
Srs.
Abs.
Esp.
Antifurt.
2 celsa me cip.
Pasqyra me sinjale dhe me palosje.
Vaj e filtra te sapo nderruara.
Goma te reja.
Tapiceri dhe llamarine ne gjendje perfekte.
E gatshme per cfardolloj kontrrolli..km origjinale cdo lloj prove,cmim i padiskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim