Auto Elite FORD FOCUS DOGANE, GHIA, OKAZION -04

Shitet nga: auto elit 02 Gsh 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
SHITET FORD FOCUS GHIA,1.8 ITEERCCOLER NAFTE,NE GJENDJE SPEKTAKEL,PASI ESHTE GHIA DHE ESHTE FULL OPTION,DUKE FILLUAR ME KOMODITETIN BRENDA JASHTE SERIE MBESHTETESE KRAHESH DHE KOKE NGA PAS,KOMANDA ELEKTRIKE TE GJITHA,GJENDJA XHENERIKE DHE MOTORRIKE ESHTE TEPER MIRE ME CDO LLOJ KONTROLLI MOS HUMBNI RASTIN,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim