Auto Elite AVANTGARDE 220 airmatic.Panorame

Shitet nga: auto elit 20 Pri 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 900 EUR

Komuna: Durrës
-Shes MERCEDES-BENZ C 220CDI- -VITI PRODHIMIT 20045 E ARDHUR NGA GJERMANIA - - Kambio AUTOMATIKE -TIPRONIC, -Klima DIGITALE - BIZONE, -TAPICERI ADVANGARDE EDITION -SEDILET KOMANDIM ME BUTONA + ME NGROHJE -SENSORE PARKIMI ( PARA & MBRAPA) -SENSORE SHIU & SENSORE DRITE -PILOT AUTOMATIK -KIT PERDE ORIGJINALE ( ANESORE & MBRAPA) -PAKETA CHROME OUTSIDE( INOKSE JASHTE MAKINES) -BORD KOMPJUTER -FENERE ME XENON ORIGJINAL& FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH -Paketa SPORT ( BISHT XHAMI DHE BAGAZHI //AMG) -FERROTA QERAMIKE -4 Xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë), -Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik, -SEDILET E PARA ME NGROHJE, Armrest , Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi Elektrike,Sediljet e pasme të palosshme, -10 x Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes) -Timon hidraulik, ME ULJE &NGRITJE SIPAS DESHIRES -2 Çelësa, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip,( CELES CHROMATO) -Sediljet e pasme të palosshme, Gomë reservë+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome), E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë, - - Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar-
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim